Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

W dniu 17 października odbyło się w naszej szkole Święto Pieczonego Ziemniaka. Do udziału w zabawie zaproszeni zostali uczniowie szkoły, przedszkolaki, rodzice i nauczyciele. Pogoda była wspaniała, humory dopisywały większości uczestników. Zabawa skoncentrowana była na wspólnym spędzaniu wolnego czasu ze szczególnym zwróceniem uwagi na aktywność sportową. Starsi uczniowie rozegrali mecz w piłkę nożną, młodsi uczestniczyli w konkurencjach sportowych, których tematem przewodnim były ziemniaki. Po sportowych szaleństwach mogliśmy wspólnie odpocząć przy ognisku. Dzięki pomocy rodziców każdy miał możliwość spróbowania pieczonego ziemniaka, a dzięki pracy naszych uczniów każdy mógł spróbować przygotowanych przez nich sałatek ziemniaczanych. Święto połączone było z otwarciem zbiórki środków pieniężnych na operację serduszka Mateusza – mieszkańca naszej gminy. Dziękujemy tym, którzy włączyli się w zbiórkę. Dziękujemy również rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy zechcieli przyłączyć się do jesiennej integracji.

Wiecej zdjęć w galerii

 

 

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj16
W tym miesiącu450
Wszystkich gości35748