Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

Jak co roku na jesieni z kolejną wizytą i nowym programem o tematyce ekologicznej "Słuchaj przyrody - bądź eko" wystąpił ulubieniec dzieci i młodzieży - Klaun Walduś. Bawił nas swoim śmiesznym zachowaniem i sztuczkami. Podekscytowana widownia nie tylko uważnie oglądała cały występ Klauna, ale brała też czynny udział w niektórych sztuczkach. Przez ponad godzinę dzieci bawiły się i uczyły "przez zabawę". Dziękujemy Waldusiowi za wspaniały występ i z niecierpliwością czekamy na jego następną wizytę.
 
 

10 listopada 2014 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka 3 i 4 latków. Jest to święto, które na stałe zagościło w naszym kalendarzu imprez przedszkolnych, szczególnie ważne dla nowoprzyjętych dzieci. Maluchy do tego dnia przygotowują się już od początku pobytu w przedszkolu. Uroczystość ta, to wielkie przeżycie nie tylko dla dzieci, ale także rodziców przedszkolaków, to wspólne przeżywanie chwil radosnych i przyjemnych, które wzmacniają więzi rodzinne.

       Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Za swoje pierwsze wspólne występy dzieci otrzymały burzę oklasków.

     Po części artystycznej nastąpiła „ceremonia” pasowania przez Panią Dyrektor na dzielnych przedszkolaków symbolicznym „zaczarowanym ołówkiem” poprzedzona złożonym ślubowaniem. Na koniec każdy otrzymał dyplom wraz z pamiątkową książeczką.

     Uroczystość Pasowania na przedszkolaka dostarczyła dzieciom mnóstwo radości, a wszystkim uczestnikom wiele emocji i wzruszeń. Była wspaniałą okazją dla lepszego wzajemnego poznania się.

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Następna > Ostatnie >>

 

 

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj68
W tym miesiącu523
Wszystkich gości36549