Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

Jak co roku na jesieni z kolejną wizytą i nowym programem o tematyce ekologicznej "Słuchaj przyrody - bądź eko" wystąpił ulubieniec dzieci i młodzieży - Klaun Walduś. Bawił nas swoim śmiesznym zachowaniem i sztuczkami. Podekscytowana widownia nie tylko uważnie oglądała cały występ Klauna, ale brała też czynny udział w niektórych sztuczkach. Przez ponad godzinę dzieci bawiły się i uczyły "przez zabawę". Dziękujemy Waldusiowi za wspaniały występ i z niecierpliwością czekamy na jego następną wizytę.
 
 

Ostatni miesiąc roku jest chyba najbardziej lubianym przez dzieci i to nie tylko ze względu na długo oczekiwane opady śniegu, ale także otaczającą go magię. To właśnie w grudniu nasi milusińscy mają okazję przystroić pachnącą choinkę i spotkać się z uwielbianym przez nich Mikołajem.

5 grudnia w przeddzień Dnia Św. Mikołaja zgodnie z tradycją naszą szkołę odwiedził Św. Mikołaj. Jego pomocnikami były śnieżynki które pomagały Mikołajowi rozdawać paczki pełne słodyczy. Wizyta św. Mikołaja była bardzo wyczekiwania, zwłaszcza przez najmłodszych uczniów naszej szkoły i przyniosła wszystkim wielką radość.

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Następna > Ostatnie >>

 

 

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj68
W tym miesiącu523
Wszystkich gości36549