Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

Ostatni miesiąc roku jest chyba najbardziej lubianym przez dzieci i to nie tylko ze względu na długo oczekiwane opady śniegu, ale także otaczającą go magię. To właśnie w grudniu nasi milusińscy mają okazję przystroić pachnącą choinkę i spotkać się z uwielbianym przez nich Mikołajem.

5 grudnia w przeddzień Dnia Św. Mikołaja zgodnie z tradycją naszą szkołę odwiedził Św. Mikołaj. Jego pomocnikami były śnieżynki które pomagały Mikołajowi rozdawać paczki pełne słodyczy. Wizyta św. Mikołaja była bardzo wyczekiwania, zwłaszcza przez najmłodszych uczniów naszej szkoły i przyniosła wszystkim wielką radość.

23 października odbyła się wycieczka do Lublina. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w multimedialnej prelekcji edukacyjnej pod tytułem „Spotkania z Astronomią”. Poznali tam różne planety i dowiedzieli się jak powstała Ziemia.
Wykład prowadził astronom, który pracował w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach, a obecnie mieszka i pracuje w Oxfordzie.
Wszyscy z zaciekawieniem słuchali wykładu i oglądali ciekawe zdjęcia jakie były przedstawiane w trakcie prelekcji. Na zakończenie uczestnicy mogli zadawać pytania, na które odpowiadał prowadzący.

 

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Następna > Ostatnie >>

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj1
W tym miesiącu363
Wszystkich gości35083