Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

23 października odbyła się wycieczka do Lublina. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w multimedialnej prelekcji edukacyjnej pod tytułem „Spotkania z Astronomią”. Poznali tam różne planety i dowiedzieli się jak powstała Ziemia.
Wykład prowadził astronom, który pracował w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach, a obecnie mieszka i pracuje w Oxfordzie.
Wszyscy z zaciekawieniem słuchali wykładu i oglądali ciekawe zdjęcia jakie były przedstawiane w trakcie prelekcji. Na zakończenie uczestnicy mogli zadawać pytania, na które odpowiadał prowadzący.

 

10 listopada 2014 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka 3 i 4 latków. Jest to święto, które na stałe zagościło w naszym kalendarzu imprez przedszkolnych, szczególnie ważne dla nowoprzyjętych dzieci. Maluchy do tego dnia przygotowują się już od początku pobytu w przedszkolu. Uroczystość ta, to wielkie przeżycie nie tylko dla dzieci, ale także rodziców przedszkolaków, to wspólne przeżywanie chwil radosnych i przyjemnych, które wzmacniają więzi rodzinne.

       Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Za swoje pierwsze wspólne występy dzieci otrzymały burzę oklasków.

     Po części artystycznej nastąpiła „ceremonia” pasowania przez Panią Dyrektor na dzielnych przedszkolaków symbolicznym „zaczarowanym ołówkiem” poprzedzona złożonym ślubowaniem. Na koniec każdy otrzymał dyplom wraz z pamiątkową książeczką.

     Uroczystość Pasowania na przedszkolaka dostarczyła dzieciom mnóstwo radości, a wszystkim uczestnikom wiele emocji i wzruszeń. Była wspaniałą okazją dla lepszego wzajemnego poznania się.

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Następna > Ostatnie >>

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj1
W tym miesiącu144
Wszystkich gości34470