Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

ZAPYTANIE OFERTOWE

dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro, Stowarzyszenie Mała Szkoła – Wielkie Szanse zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie zamówienia obejmującego: Dostawę sprzętu komputerowego oraz sprzętu multimedialnego dla Szkoły Podstawowej w Mariance, realizowanego w ramach projektu pn.: „Nowoczesne szkoły w Gminie Niedrzwica Duża”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 12, Działanie 12.2 Kształcenie ogólne”.

 

Oświadczenie wykonawcy

Formularz ofertowy

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Zapytanie ofertowe


Wigilia środowiskowa

         Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Mariance to też jedna wielka rodzina. Dlatego co roku spotykamy się wraz z zaproszonymi gośćmi przy wspólnej wigilii.
W tym roku odbyła się ona 22 grudnia. Mogliśmy wspólnie świętować Narodzenie Jezusa poprzez obejrzenie przedstawień przygotowanych przez uczniów. Wyjątkowo oglądaliśmy dwa przedstawienia – pierwsze w wykonaniu przedszkolaków (zarówno młodszych, jak i starszych), drugie w wykonaniu uczniów klas I-VII. Dialogi urozmaicone zostały pięknym i wzruszającym śpiewem. Całość zwieńczyły życzenia pani Dyrektor Zofii Stec oraz gościa – pana Bartosza Dąbrowskiego - zastępcy wójta Gminy Niedrzwica Duża. Następnie uczniowie i zgromadzenie goście mogli wsłuchać się w Słowo Boże, złożyć sobie życzenia łamiąc się opłatkiem oraz wspólnie spożyć wigilijne potrawy.

         Dziękujemy paniom z oddziałów przedszkolnych – pani Agnieszce, pani Bernadetcie, pani Ewelinie oraz pani Marcie i Marioli za przygotowanie występów i kolęd a pani Dorocie za wykonanie dekoracji. Pozostałym nauczycielom, rodzicom oraz uczniom dziękujemy za włączenie się w przygotowanie sali i wigilijnych potraw.

Więcej zdjęć w galerii

Zapisz

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj5
W tym miesiącu346
Wszystkich gości33710