Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

W naszej szkole odbyło się ślubowanie I klasy.

Pierwszaki złożyły uroczystą przysięgę. Pani Dyrektor dokonała pasowania na uczniów i przekazała dzieciom pamiatkowe dyplomy. Atrakcją tego dnia dla nowych uczniów naszej szkoły było złożenie w kronice szkolnej pamiatkowych odcisków palców.

Tego dnia nie tylko pierwszoklasiści usłyszeli wiele ciepłych słów. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na ręce Pani Dyrektor złożyli życzenia i przekazali nauczycielom własnoręcznie wykonane upominki, a Pani Dyrektor życzyła wszystkim owocnej współpracy w tym roku szkolnym.

Zdjęcia w galerii

14 października był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, obchodziliśmy wtedy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty.

W naszej szkole tego dnia, tradycyjnie, odbywa się ślubowanie I klasy.

Pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią - panią Zofią Stec i starszymi koleżankami i kolegami przygotowali część artystyczną i uroczyste ślubowanie. Pierwszoklasiści byli bardzo zestresowani i przejęci, miomo to, zaprezentowali nam swoje najlepsze cechy i umiejętności: śpiew, znajomość swojego kraju i zasad dobrego zachowania. Po części artystycznej pierwszaki złożyły uroczystą przysięgę. Pani Dyrektor dokonała pasowania na uczniów i przekazała dzieciom pamiatkowe dyplomy. Atrakcją tego dnia dla nowych uczniów naszej szkoły było złożenie w kronice szkolnej pamiatkowych odcisków palców.

Tego dnia nie tylko pierwszoklasiści usłyszeli wiele ciepłych słów. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na ręce Pani Dyrektor złożyli życzenia i przekazali nauczycielom własnoręcznie wykonane upominki, a Pani Dyrektor życzyła wszystkim owocnej współpracy w tym roku szkolnym.

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj1
W tym miesiącu363
Wszystkich gości35083