Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

Rok szkolny 2006/2007

 

Mistrzostwa gminy – tenis stołowy indywidualny dziewcząt – Czółna 10.10.2006.

 

Kat.V-VI.

11. Słowińska Justyna

14. Boczek Weronika

 

Mistrzostwa gminy – tenis stołowy indywidualny chłopców – Czółna 11.10.2006.

 

Kat. IV i mł.

7.Zybała Karol

 

Kat. V-VI.

2. Gawidziel Radosław

3. Boczek Mateusz

7. Bielak Mateusz

 

Eliminacje powiatowe – tenis stołowy indywidualny chłopców – Bystrzyca Stara 20.10.2006.

 

Kat. V-VI.

9. Gawidziel Radosław

10. Boczek Mateusz

 

Mistrzostwa gminy - tenis stołowy drużynowy dziewcząt – Niedrzwica Duża 10.01.2007.

 

Kat. V-VI.

4. (Słowińska Justyna, Boczek Weronika)

 

 

Mistrzostwa gminy – tenis stołowy drużynowy chłopców – Niedrzwica Duża 10.01.2007.

 

Kat. IV i mł.

4. (Zybała Karol, Chmielik Przemysław)

 

Kat. V-VI.

2. (Boczek Mateusz, Bielak Mateusz)

 

 

Mistrzostwa gminy – piłka siatkowa „2” dziewcząt – Niedrzwica Duża 20.03.2007.

 

Miejsce: 2.

 

Reprezentacja:

Słowińska Justyna

Boczek Weronika

Mazurek Dominika

Stasiek Magdalena

 

Mistrzostwa gminy – piłka siatkowa „2” chłopców – Niedrzwica Duża 20.03.2007.

 

Miejsce: 2.

 

Reprezentacja:

Boczek Mateusz

Bielak Mateusz

Zybała Karol

Niezbecki Jan

Mazurek Tomasz

 

Mistrzostwa gminy – piłka nożna „5” chłopców – Niedrzwica Kościelna 04.04.2007.

 

Miejsce: 2.

 

Reprezentacja:

Boczek Mateusz

Bielak Mateusz

Gawidziel Radosław

Zybała Karol

Popielarz Kamil

Niezbecki Jan

Trynkiewicz Patryk

 

 

Mistrzostwa gminy – piłka nożna„5” dziewczęta – Marianka 11.04.2007.

 

Miejsce:4

 

Reprezentacja:

Kamińska Elżbieta

Basaj Zofia

Boczek Weronika

Słowińska Justyna

Stasiek Magdalena

Mazurek Dominika

Bochen Kinga

 

Mistrzostwa gminy – czwórbój LA dziewczęta – Niedrzwica Duża 09.05.2007.

 

Miejsce: 3.

 

Reprezentacja:

Mazurek Dominika

Stasiek Magdalena

Słowińska Justyna

Boczek Weronika

Basaj Zofia

Bochen Kinga

 

Mistrzostwa gminy – czwórbój LA chłopcy – Niedrzwica Duża 09.05.2007.

 

Miejsce: 2.

 

Reprezentacja:

Boczek Mateusz

Bielak Mateusz

Gawidziel Radosław

Niezbecki Jan

Trynkiewicz Patryk

Mazurek Tomasz

Zybała Karol

 

 

Klasyfikacja końcowa szkół Gminy Niedrzwica Duża:

162 pkt. – 2 miejsce.

ARCHIWUM

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj9
W tym miesiącu323
Wszystkich gości33687