Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

„Jest taka jedna pani…, jest taki jeden facio...” - Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Tegoroczne spotkanie odbyło się 31 stycznia. Był to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W pięknie udekorowanej sali dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas I-III zaprezentowały piękny program artystyczny. Mali artyści zatańczyli polkę oraz przedstawili humorystyczne scenki, wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie ze Świętem Babci i Dziadka. Program, który zaprezentowali uczniowie zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Po części artystycznej dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami przygotowanymi własnoręcznie a następnie zaprosili ich na słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

27.01.2015r. odbyła się wycieczka do Lublina na zajęcia rekreacyjno sportowe. Uczniowie klas III - VI pod opieką p. M.Jaśkowskiej oraz p. J.Wapińskiej mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy „figurowej” na lodzie. Bywało różnie, ale liczyły się chęci. Można powiedzieć, że uczniowie radzili sobie wspaniale i nikogo nie zostawili na lodzie. Mimo bolących kolan i kostek zabawa była niepowtarzalna.
Można śmiało powiedzieć, że wycieczka była udana. Zmęczeni, ale uśmiechnięci, zadowoleni i zrelaksowani bezpiecznie wrócili do domu z nadzieją na kolejny taki wyjazd.

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Następna > Ostatnie >>

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj1
W tym miesiącu363
Wszystkich gości35083