Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

9 marca 2015r. o godz. 10:00 dla przedszkolaków oraz klasy "0" odbęda się warsztaty "O wodzie" prowadzone przez grupę Kajakowy Patrol.

  Internet to wspaniały wynalazek. Korzystają z niego niemal wszyscy – młodzież i dorośli. Internet wykorzystywany nieostrożnie, może wyrządzić znaczne krzywdy. Nękanie rówieśników on-line, wyciek danych osobowych, dostęp do treści nieodpowiednich dla młodych ludzi, instalowanie wirusów to problemy, które mogą nieść poważne konsekwencje.
   Co roku w naszej szkole obchodzimy „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Tegoroczne obchody DBI odbywały się pod hasłem "Razem tworzymy lepszy Internet", które nawiązuje do wzięcia czynnego udziału wszystkich użytkowników w kreowanie sieci oraz treści, jakie są w niej obecne. Uczniowie klasy IV pod kierunkiem p. Moniki Jaśkowskiej przygotowali inscenizację, w której przedstawili na co musimy uważać w sieci i jak powinniśmy postępować aby tworzyć lepszy Internet. Musimy pamiętać o tym że każdy internauta ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do zdobywania informacji, nauki czy zabawy - ponosi jednak odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Każdy podczas serfowania w Sieci powinien pamiętać o szanowaniu innych jej użytkowników i respektowaniu ich praw.

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Następna > Ostatnie >>

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj1
W tym miesiącu363
Wszystkich gości35083