Uczymy i wychowujemy od 1916 roku

W czwartek 18 stycznia 2018 roku grupa uczniów naszej szkoły brała udział w konkursie muzycznym “Hej! Kolędy to czas” w Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. Wystąpił chór klas 0-III oraz klas IV-VII, a także dwie solistki: Ewelinka Bartoszcze i Patrycja Rusinek. Była niewielka trema, ale dostaliśmy ogromne brawa. Bardzo nam się podobały dekoracje na piętrze gimnazjum...

Więcej zdjęć w tu...

 

Wigilia środowiskowa

         Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Mariance to też jedna wielka rodzina. Dlatego co roku spotykamy się wraz z zaproszonymi gośćmi przy wspólnej wigilii.
W tym roku odbyła się ona 22 grudnia. Mogliśmy wspólnie świętować Narodzenie Jezusa poprzez obejrzenie przedstawień przygotowanych przez uczniów. Wyjątkowo oglądaliśmy dwa przedstawienia – pierwsze w wykonaniu przedszkolaków (zarówno młodszych, jak i starszych), drugie w wykonaniu uczniów klas I-VII. Dialogi urozmaicone zostały pięknym i wzruszającym śpiewem. Całość zwieńczyły życzenia pani Dyrektor Zofii Stec oraz gościa – pana Bartosza Dąbrowskiego - zastępcy wójta Gminy Niedrzwica Duża. Następnie uczniowie i zgromadzenie goście mogli wsłuchać się w Słowo Boże, złożyć sobie życzenia łamiąc się opłatkiem oraz wspólnie spożyć wigilijne potrawy.

         Dziękujemy paniom z oddziałów przedszkolnych – pani Agnieszce, pani Bernadetcie, pani Ewelinie oraz pani Marcie i Marioli za przygotowanie występów i kolęd a pani Dorocie za wykonanie dekoracji. Pozostałym nauczycielom, rodzicom oraz uczniom dziękujemy za włączenie się w przygotowanie sali i wigilijnych potraw.

Więcej zdjęć w galerii

Zapisz

Więcej artykułów…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 

Zdjęcie Artykułu

 

 

Certyfikaty

cert1

 

kod certyfikatu

Odwiedziło nas:

Dzisiaj10
W tym miesiącu324
Wszystkich gości33688